Srpen 2006

Iluze (okoklamy)

15. srpna 2006 v 12:40 Vtipy
Jaké jsou tečky bílé nebo černé??
Dívejte se na tečku u prostřed a přibližujte se k monitoru!!
Co je realita??


Vtipy 1

15. srpna 2006 v 11:37 Vtipy
Malý Lojzík byl u zubaře. Maminka se ptá: "Nebolelo tě to?" "Né, maminko, vůbec. Když vzal pan doktor do ruky vrtačku, chytil jsem ho za koule a povídám: "Nikoho z nás nebude nic bolet, že, pane doktore?"
Ve skolni jidelne si prisedl student k profesorovi a ten rika: "Prase si nezaslouzi, aby sedelo s labuti." Student se zvedl s odpovedi: "Tak ja letim."Cimz samozrejme pana profesora namichl a ten se rozhodl, ze mu da zabrat u zkousek. Bohuzel pro nej, student na vse odpovedel bezchybne. Proto mu dava posledni otazku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlu a v jednom bylo zlato, ve druhem rozum, ktery byste si vybral?" student po chvili rekne, ze by si vzal ten se zlatem. Profesor vitezoslavne: "No vidite, a ja bych si vybral ten s tim rozumem." Student nevaha: "Vzdyt jo, kazdy si vybere to, co mu chybi." Profesor uz je tak vytoceny, ze na studentuv test napise BLBEC a posle ho pryc. Student odchazi, aniz by se podival na hodnoceni a za chvili se vrati s otazkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu zadnou znamku..."
Zajmou indiáni Čecha, Němce a Rusa. Každému dají podmínku,že když jim přinesou jejich nejoblíbenější ovoce, nesnědí je. Němec si přinese jabka. Indiáni mu je začnou cpát do zadku. Němec hrozně řve... Čech si přinese pomeranče. Indiáni mu je začnou cpát do zadku a Čech se hrozně chechtá. "Copak tebe to nebolet?" ptají se indiáni. "Ale jo, bolí to jak sviňa, ale Rus si nese meloun!"
Behem navstevy v blazinci se pta navstevnik reditele, podle jakych kriterii bude rozhodnuto, zda nekdo bude zavren nebo ne? Reditel vysvetluje: "No my napustime vanu vodou, dame kandidatovi lzicku, hrnek a kybl a poprosime ho, aby vanu vyprazdnil." Navstevnik povida: "Aha, rozuzmim, normalni clovek vezme kybl aby to slo rychleji, ze?" Reditel: "Ne, normalni clovek vytahne spunt. Chcete pokoj s balkonem nebo bez?"

Zemřeš!!

15. srpna 2006 v 11:25
Tak tohle jesi spatříš tak si to dej do SEDMI dnů na blog nebo zemřeš.....!!

Efekty prdu

15. srpna 2006 v 9:26 MP3

Tabacek

15. srpna 2006 v 9:22 MP3

Age of empires 3

15. srpna 2006 v 9:10 | Piskotnik |  Age of empires 3
Age of empires 3 je strategie ve ktere sbíráte dřevo zlato a jídlo ,stavíte budovy a vojáky a dobýváte území.Stavíte lodě.V campaních plníte ůkoly ,ve skirmish si pouze vylepšujete město a vojáky a ZABÍRÁTE území.

NFS Most Wanted

14. srpna 2006 v 20:45 | Piskotnik |  Need for speed
Oproti NFSU 2a1 je NFSMW mnohem reálnější. V nabídce je např. Porche 911 turbo ,Lamborginy Murcielago a další.V tomto díle vás honí poldové které zničíte různými pastičkami.V NFSMW je listina hledaných kde závodíte se závodníkama a posunujete se od 15. do 1. místa na listině hledaných.Opět si "tuníte" auto.

Need for speed undergrond 2

14. srpna 2006 v 20:16 | Piskotnik |  Need for speed
Need for speed underground 2 je pokračování Need for speed underground 1.Ve 2 si můžete vybrat buď z jednotlivých závodů nebo kariéry.Oproti Need for speed Hot pursuit 2 je NFSU2 méně reálné ,ale to nevadí.V NFSU2 se vžijete do role závodníka který vyhrává závody a peníze a za ty si potom "tuní".Postupem času se vám otevřou tři části města ,kde jezdíte a hledáte závody a tuningové obchody.Po městě jsou roztroušeny prémie v hodnotě 50 až 200 dolarů.

Fast Furious

14. srpna 2006 v 19:37 | Piskotnik |  Rychle a zběsile
V prvním díle trilogije je Brayen policista který má závodní auto,které mu ale při závodě zhoří.Potom se skámoší s jedním gangam a nakonci dá závodní vůz jednomu zloději a ten pláchne.Brayena zavřou do lochu a dají mu výpověď.

Rychle a zběsile 2 (2 FAST 2 FURIOUS)

14. srpna 2006 v 19:34 | Piskotnik |  Rychle a zběsile
Ve 2. díle má Brayen nové auto a lepší skušenosti.Při jednom závodě ho ale chytí poldové a on bude muset se svým kámošem pomoct zabásnout jednoho chlapa.Brayen se zamiluje do agentky a nakonec to všechno zvládnou.

Rychle a zběsile 3 (Tokijská jízda)

14. srpna 2006 v 19:30 | Piskotnik |  Rychle a zběsile
V posledním díle trilogije je hlavní hrdina nezletilý kluk ,který se přestěhuje do Tokia ,kde si najde kámoše a ti ho naučí driftovat.Jeden z nich ale zemře .Hlavní hrdina si vytuní auto a porazí krále driftu , který se misí odstěhovat z města.