Září 2007

Vítej :D

16. září 2007 v 13:12 Vtipy

Joint

16. září 2007 v 13:11 Vtipy


Ve stínu draků

5. září 2007 v 15:01 on-line hry
Velmi dobrá hra, ve které lovíte příšery, kácíte stromy, pracujete v kamenolomu ( za tohle všechno získáte peníze ). Můžete být elf, trpaslík, člověk, nebo troll. Ve vsd je pět měst : Sinlindal- město elfů, Hlubodol- město trpaslíků, Ereneom- město lidí, Ghaf ghul- město trollů a Marat hlavní město Kazmionského království. V Hlubodolu a v Maratu jsou hospody a v Maratské hospodě můžete i přespat. Můžete si přátely povídat ve městech, nebo zahradách a dokonce můžete mít i svatbu. DOPORUČUJI!!
Pokud se rozhodnete tuto hru hrát, přihlašte se prosím přes následujíci link : KLIK

Travian

5. září 2007 v 14:55 on-line hry
Tak travian zná určitě většina lidí. Já ho však nehraju protože mě nebavil ale i tak ho doporučuju zkusit.

Ogame

5. září 2007 v 14:53 on-line hry
Tahle hra je dalsi ze serie do ktere patri : Bitefight, Gladiatus, Batleknight a dalsi....
V Ogame mate planetu na ktere stavite budovy, obranu, letky, zkoumáte různe technologie a později i kolonizujete další planety... nevim co víc o tom říct tak možná akorát to, že tuhle hru doporučuji.

Bitefight

5. září 2007 v 14:44 on-line hry
Tohle byla moje prvni hra kterou jsem hral. Zvolite si jestli chcete byt upir nebo vlkodlak. S touto postavou lovite lidi upiry/vlkodlaky a nebo pracujete na hrbitove. Za tyhle veci dostavate penize za ktere si kupujete zbrane, brneni, elixiry, helmy, vylepsujete svuj dum, a svou postavu. Muzete zalozit klan, ve kterem ale musite platit za vylepsovani sidla klanu.